RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bytom: 12-latka popełniła samobójstwo

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dziś nad ranem w jednym z mieszkań w Bytomiu samobójstwo popełniła 12-letnia dziewczynka – informuje reporter RMF FM Marcin Buczek.

Dziecko powiesiło się w czasie, kiedy w domu trwała alkoholowa libacja. Według wstępnych ustaleń policji, dziewczynka popełniła samobójstwo, ponieważ nie mogła znieść, że jej starsza siostra i matka nadużywają alkoholu.

W kamienicy, gdzie doszło do tragedii, był reporter RMF Marcin Buczek:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: