RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bydgoszcz: Autobus potrącił ludzi na przystanku

Publikacja: Piątek, 6 listopada (11:01) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kierowca autobusu PKS potrącił w Bydgoszczy dwie osoby stojące na przystanku.75-letnia kobieta nie żyje. Drugą ranną osobę przewieziono do szpitala. Na razie nie wiadomo, jak doszło do wypadku. Kierowca był trzeźwy i nie zasnął za kierownicą.

Świadkowie i policja mówią raczej o tym, że nie mógł wyhamować autobusu przy przystanku. Możliwe więc, że zawinił stan techniczny pojazdu. Policjanci zabezpieczają go teraz do badań i będą wyjaśniali tę ewentualność.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: