RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Button dogadał się z McLarenem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jenson Button, mistrz świata Formuły 1, porozumiał się w sprawie 3-letniego kontraktu z McLarenem. Brytyjczyk ma być od nowego sezonu partnerem Lewisa Hamiltona; za sezon zarobi 6 mln funtów. Umowa ma zostać podpisana w ciągu najbliższych kilku dni - informuje dziennik "Guardian".

Jak pisze gazeta, Button nie mógł porozumieć się z byłym zespołem w sprawie wynagrodzenia. W teamie z Woking będzie zarabiał dwa razy więcej niż w minionym sezonie. Razem z Lewisem Hamiltonem mają tworzyć parę mistrzów świata, która ma walczyć o kolejne tytuły. Na razie doniesień tych nie potwierdziła ani ekipa z Wooking ani sam kierowca.

ASInfo

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: