Przypomnijmy, w nagraniu, jakie ujawniono w zeszłym tygodniu, Osama bin Laden ponownie zagroził atakami na Stany Zjednoczone, ale zaznaczył jednocześnie, że nie wyklucza zawarcia warunkowego porozumienia z Amerykanami.
Bush straszy bin Ladenem
<i>Wiem, że są tacy, którzy twierdzą, że nikt nie chce nas już zaatakować. Radziłbym im jednak posłuchać, co mówi Osama bin Laden. Kiedy on zapowiada, że chce zranić Amerykanów, to nie żartuje</i> - ostrzega Amerykanów prezydent George Bush.