RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bush straszy bin Ladenem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

<i>Wiem, że są tacy, którzy twierdzą, że nikt nie chce nas już zaatakować. Radziłbym im jednak posłuchać, co mówi Osama bin Laden. Kiedy on zapowiada, że chce zranić Amerykanów, to nie żartuje</i> - ostrzega Amerykanów prezydent George Bush.

Przypomnijmy, w nagraniu, jakie ujawniono w zeszłym tygodniu, Osama bin Laden ponownie zagroził atakami na Stany Zjednoczone, ale zaznaczył jednocześnie, że nie wyklucza zawarcia warunkowego porozumienia z Amerykanami.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: