RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bush: Phenian podjął dobrą decyzję

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

To bardzo ważny krok w dobrym kierunku – tak o nuklearnym porozumieniu z Koreą Północną mówił na specjalnej konferencji prasowej prezydent George W. Bush.

To porozumienie zakłada ekonomiczną, humanitarną i energetyczną pomoc dla obywateli Korei Północnej, to unikatowe porozumienie - przyznał amerykański przywódca.

Prezydent USA podkreślił, że w kwestii obustronnych stosunków jest jeszcze wiele do zrobienia.

George W. Bush mówił także o swojej nowej strategii w Iraku. Według niego przyniesie ona oczekiwany skutek, ale zajmie to trochę czasu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: