W ciągu ostatnich godzin do konsulatu zgłosiły się rodziny kolejnej dwójki Polaków. Nie wiadomo, w jakim rejonie mogą się znajdować.
Polskie służby poszukują również intensywnie innej dwójki, mieszkającej na stałe w Japonii, która przebywała w rejonie tsunami.
Od soboty udało się natomiast nawiązać kontakt z trójką Polaków, którzy też byli w regionie najbardziej dotkniętym przez kataklizm.