RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bomby na budowie autostrady

Autor: Publikacja: Wtorek, 22 kwietnia (17:29) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Setki niewypałów znalezionych w trakcie budowy autostrady A-1 na Śląsku. Ich szukaniem zajmowała się specjalistyczna firma. Oczyszczanie terenu własnie zakończono. Przy okazji okoliczni mieszkańcy pozbywali się niewypałów,które od lat gromadzili...w swoich domach.

Tagi: autostrada

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: