RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bójka z udziałem policjantów. Zginął człowiek

Publikacja: Piątek, 15 maja (15:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jedna osoba zginęła w bójce, w której brali udział policjanci z wydziału kryminalnego gdańskiej policji - dowiedział się reporter RMF FM Wojciech Jankowski. Sprawą zajmuje się prokuratura i wydział wewnętrzny Komendy Głównej Policji.

Z naszych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło w lokalu w centrum Gdańska tuż przed drugą w nocy. W bójce brali udział, wg nieoficjalnych informacji, szef wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku i jego zastępca.

Biuro prasowe z Komendy Wojewódzkiej Policji potwierdza taki fakt, ale zdarzenie nazywa sprzeczką w czasie, której przytomność stracił 34-letni mężczyzna. Nie udało się go uratować. Nie był policjantem - informuje Joanna Kosińska z pomorskiej policji.

Prokuratura nie chciała potwierdzić, czy w zdarzeniu rzeczywiście brali udział szefowie wydziału kryminalnego. Przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok. Jej wyniki będą znane we wtorek.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: