RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bój o wodę w Świętochłowicach

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zaostrza się spór o wodę w jednym z bloków w Świętochłowicach. Od wczoraj mieszkańcy okupują siedzibę miejskich wodociągów. Chcą jednego- podpisania umowy w sprawie indywidualnych rozliczeń za wodę. Szef wodociągów proponuje inne rozwiązanie - jeden licznik dla całego bloku. Rozmowy ciągną się od ponad dwóch miesięcy. Porozumienia nie ma. Ale wody także.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: