Resztę wejściówek rozprowadzano w poprzez internet w przedsprzedaży. Wszystko wskazuje na to, że spotkanie polskiej reprezentacji z Amerykanami, na stadionie Wisły Kraków, obejrzy komplet widzów, czyli nieco ponad 20 tysięcy.
Mecz ze Stanami Zjednoczonymi określany jest mianem "spotkania podwyższonego ryzyka", dlatego każdy kibic, by kupić bilet musiał pokazać dowód osobisty, a jego numer PESEL został przypisany do wejściówki.
Sparingiem z USA kadra Beenhakkera rozpoczyna serię prób generalnych przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Austrii i Szwajcarii.