RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Biletowy absurd w Lublinie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Najpierw podnieśli, żeby obniżyć. Zamieszanie z biletami MPK w Lublinie. Było 1,80 od dzisiaj 2,20, ale od pierwszego stycznia będzie 2 złote za bilet jednorazowy.

To efekt dwóch kolejnych sesji i uchwał rady miasta. Mieszkańcy się gubią, w wielu kioskach biletów dziś kupić nie można, a reporter RMF Krzysztof Kot zadaje pytanie po co było podwyższać, żeby podwyżkę następnie obniżyć?

Wydrukowano 3 i pół miliona biletów jednorazowych i drugie 3 i pół miliona ulgowych- już wiadomo, że do końca roku się nie sprzedadzą, a trzeba będzie wydrukować nowe.

Tagi: Lublin

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: