RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bilecikowe w Łodzi

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dzieci i młodzież z rodzin wielodzietnych będą jeździły autobusami i tramwajami za darmo – zdecydowali łódzcy samorządowcy.

Biletów nie będą musiały kasować dzieci i młodzież od 6 do 19 lat uczące się i pozostające na utrzymaniu rodziców z rodzin posiadających czworo i więcej dzieci. Gmina ma na ten cel przeznaczyć blisko dwa miliony złotych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: