RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Białoruś w okowach mrozu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nowa fala mrozów dotarła nad Białoruś. Wieczorem w Mińsku było -20 st. C. a w Witebsku na północnym wschodzie kraju temperatura spadła do - 27 st. C. Na szczęście obecna fala mrozów ma potrwać tylko cztery dni - pocieszają białoruscy meteorolodzy.

Białoruskie władze zapewniają, że energetycy, transportowcy, a także służba zdrowia i administracje domów będą dyżurować całą dobę, podobnie jak dwa tygodnie temu, kiedy temperatury osiągały -34 stopnie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: