RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Biało-czerwoni zagrają bez Smolarka

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Z powodu kontuzji żeber Euzebiusz Smolarek nie zagra w meczach eliminacyjnych mistrzostw Europy z Azerbejdżanem i Armenią. Dziś po południu napastnik opuścił zgrupowanie kadry we Wronkach.

Kazimierz Oleszek, rzecznik prasowy drużyny narodowej twierdzi, że na razie selekcjoner Leo Beenhakker nie zdecydował się powołać do kadry nowego piłkarza.

Kadrowicze we Wronkach przebywać będą do piątkowego poranka. Tego dnia samolotem polecą do Warszawy, gdzie w sobotę 24 marca zagrają z Azerbejdżanem. Mecz z Armenią odbędzie się w środę 28 marca w Kielcach.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: