Kazimierz Oleszek, rzecznik prasowy drużyny narodowej twierdzi, że na razie selekcjoner Leo Beenhakker nie zdecydował się powołać do kadry nowego piłkarza.
Kadrowicze we Wronkach przebywać będą do piątkowego poranka. Tego dnia samolotem polecą do Warszawy, gdzie w sobotę 24 marca zagrają z Azerbejdżanem. Mecz z Armenią odbędzie się w środę 28 marca w Kielcach.