Faworytką swojej konkurencji będzie bez wątpienia Anita Włodarczyk, specjalistka od rzutu młotem. Ale już teraz można śmiało powiedzieć, że Polacy spisują się najlepiej od lat. Na poprzednim światowym czempionacie zdobyliśmy tylko cztery medale.
Biało-czerwoni podbijają Berlin. Szanse na kolejne medale
Tylko trzy dni i już pięć medali. Biało-czerwoni podbili lekkoatletyczne mistrzostwa świata w Berlinie. Wczoraj po złoto sięgnęła Anna Rogowska w skoku o tyczce. Po srebrze wywalczyli Monika Pyrek i Szymon Ziółkowski.