RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Beynoce jest w ciąży dzięki in vitro

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Beynoce zaszła w ciążę dzięki zabiegowi in vitro – podają źródła zbliżone do amerykańskiej artystki. Piosenkarka ogłosiła na swoim koncie na Instagramie, że spodziewa się bliźniąt.

To Beyonce razem ze swoim mężem, amerykańskim raperem Jay Z, miała podjąć decyzję o tym, że urodzą im się bliźnięta - chłopczyk i dziewczynka. Para zdecydowała się na ten krok podczas procedury in-vitro.

Beynoce miała trudność, żeby zajść w ciążę metoda naturalną, dlatego procedura in vitro była dla pary łatwą decyzją - powiedziała osoba z otoczenia gwiazdy.

Wczorajsze zdjęcie Beyonce na Instagramie wzbudziło sensację w sieci. Już po kilku godzinach osiągnęło rekord polubień na Instagramie. Wiadomość ma już ponad 8 milionów serduszek i prawie 400 tysięcy komentarzy.

(ag)

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: