To Beyonce razem ze swoim mężem, amerykańskim raperem Jay Z, miała podjąć decyzję o tym, że urodzą im się bliźnięta - chłopczyk i dziewczynka. Para zdecydowała się na ten krok podczas procedury in-vitro.
Beynoce miała trudność, żeby zajść w ciążę metoda naturalną, dlatego procedura in vitro była dla pary łatwą decyzją - powiedziała osoba z otoczenia gwiazdy.
Wczorajsze zdjęcie Beyonce na Instagramie wzbudziło sensację w sieci. Już po kilku godzinach osiągnęło rekord polubień na Instagramie. Wiadomość ma już ponad 8 milionów serduszek i prawie 400 tysięcy komentarzy.
(ag)