RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bełchatów: Pijany lekarz na dyżurze

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Funkcjonariusze policji zatrzymali pijanego lekarza w przychodni zdrowia w Bełchatowie. Medyk miał 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Lekarz został przewieziony do policyjnego aresztu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pijany lekarz w czasie dyżuru zdążył przebadać sześciu pacjentów. Będzie odpowiadał za narażenie ludzi na niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia. Grozi za to kara do trzech lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: