RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Będzin: 3 osoby zginęły w pożarze

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 2 stycznia (09:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ogień zbiera śmiertelne żniwo na Śląsku. W Będzinie w jednej z kamienic zginęły w pożarze trzy osoby – jedna kobieta i dwóch mężczyzn. Ofiary to najprawdopodobniej bezdomni.

Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zaprószenie ognia. Spaliły się dwa pomieszczenia w przeznaczonym do rozbiórki budynku w centrum miasta. Ofiary prawdopodobnie szukały w tym miejscu schronienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: