RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Będzie areszt wz. z aferą z Aro?

Publikacja: Środa, 23 sierpnia (17:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dziś wieczorem sąd ma zdecydować, czy aresztować trzech byłych policjantów z Komendy Głównej – wszyscy podejrzani są o branie łapówek, przekroczenie uprawnień i poświadczenie nieprawdy. Sprawa ma związek m.in. z przetargiem na zakup rumuńskich samochodów Aro.

Wnioski o trzymiesięczny tymczasowy areszt skierowała do sądu prokuratura w Białymstoku. W toku prowadzonego przez nią śledztwa zatrzymano trzech byłych policjantów. Chodzi o dwóch funkcjonariuszy: zastępcę naczelnika i specjalistę, obu z logistyki, oraz jednego pracownika cywilnego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: