RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Beckham potwierdza: Będę grał dla AC Milan

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

David Beckham potwierdził, że jest blisko finalizacji rozmów, dzięki którym wróci do AC Milan. Taki ruch ma pomóc Anglikowi w udowodnieniu swojej przydatności do drużyny narodowej przed mistrzostwami świata. <i>Istnieją też inne opcje, ale Milan to był mój pierwszy wybór. Jestem bliski sfinalizowania transferu</i> - oświadczył były kapitan reprezentacji Anglii.

34-letni pomocnik w rundzie wiosennej minionego sezonu był już zawodnikiem "Rossonerich". Zagrał w 20 oficjalnych meczach, w których strzelił dwie bramki i zaliczył dwie asysty. Wtedy mediolańczycy wypożyczyli go z Los Angeles Galaxy, a cel Beckhama był ten sam - przypomnienie się selekcjonerowi "Dumy Albionu", Fabio Capello.

(ASInfo)

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: