Beckham potwierdza: Będę grał dla AC Milan
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
David Beckham potwierdził, że jest blisko finalizacji rozmów, dzięki którym wróci do AC Milan. Taki ruch ma pomóc Anglikowi w udowodnieniu swojej przydatności do drużyny narodowej przed mistrzostwami świata. <i>Istnieją też inne opcje, ale Milan to był mój pierwszy wybór. Jestem bliski sfinalizowania transferu</i> - oświadczył były kapitan reprezentacji Anglii.
34-letni pomocnik w rundzie wiosennej minionego sezonu był już zawodnikiem "Rossonerich". Zagrał w 20 oficjalnych meczach, w których strzelił dwie bramki i zaliczył dwie asysty. Wtedy mediolańczycy wypożyczyli go z Los Angeles Galaxy, a cel Beckhama był ten sam - przypomnienie się selekcjonerowi "Dumy Albionu", Fabio Capello.
(ASInfo)