RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Basen w centrum Wrocławia zamknięty

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

30 osób podtruło się groźną, żrąca substancja - podchlorynem sodu. Nikomu jednak nie zagraża niebezpieczeństwo. Przyczyną awarii był pęknięty przewód w stacji uzdatniania wody basenowej.

Wezwano straż pożarną i sanepid. Jutro przeprowadzone zostaną ponowne pomiary stężenia podchlorynu sodu. Jeśli wynik będzie pozytywny, w niedzielę pływalnia zostanie otwarta.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: