By wypłacić pieniądze w ramach usługi cash back, musimy mieć specjalną kartę. Najpierw trzeba najpierw zrobić zakupy czy zatankować. Inny warunek to wysokość wypłacanej sumy – musi być ona najwyżej taka, na jaką opiewa rachunek.
Bankowcy mówią, że ma to być udogodnienie dla klientów – więcej będzie bowiem miejsc, gdzie będzie można wypłacić pieniądze. Jak informuje reporter RMF FM, na razie banki nie będą pobierać prowizji za usługę. Do końca roku system ma zacząć działać w całej Polsce.