RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bankomatowi oszuści w Szczecinie

Publikacja: Wtorek, 3 kwietnia (11:12) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilkanaście tysięcy złotych zniknęło z kont mieszkańców Szczecina. Złodziej lub złodzieje – jak potwierdza policja – zamontowali skaner w jednym z bankomatów. W ten sposób uzyskali potrzebne informacje, aby mieć dostęp do konta.

Wiadomo o zniknięciu kilkunastu tysięcy złotych, ale przez cały czas na komendę zgłaszają się kolejni poszkodowani - mówi RMF FM Katarzyna Legan z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Jednocześnie podkreśla, że wszyscy korzystający w ostatnim tygodniu z bankomatów powinni skontrolować stan swojego konta.

Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter RMF FM Paweł Żuchowski, skanery mogły być zamontowane w kilku bankomatach na terenie Szczecina. W tej chwili policja sprawdza, czy rzeczywiście tak było.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: