RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Banerem w urzędnika

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Banery, informujące o opieszałości łódzkich urzędników, to gest rozpaczy inwestora, który chce wyremontować zabytkowy budynek dawnego szpitala przy ulicy Łagiewnickiej. Przedsiębiorca jest skłonny wydać dziesiątki milionów złotych, ale na pozwolenie na budowę czeka już 5 lat.

Plan jest taki, żeby w budynku powstał hotel o wysokim standardzie.

Tagi: inwestycja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: