RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Balonik przy torach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dmuchanie w balonik przy opuszczonych szlabanach – poznańska drogówka znalazła nowy sposób na pijanych kierowców. Policjanci korzystają z korków jakie tworzą się przed przejazdami kolejowymi i masowo sprawdzają trzeźwość kierujących. W czasie przejazdu jednego pociągu policjant kontroluje kilku kierowców stosując uproszczoną procedurę - nie sprawdza prawa jazdy ani dowodu rejestracyjnego.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: