Balonik przy torach
Dmuchanie w balonik przy opuszczonych szlabanach – poznańska drogówka znalazła nowy sposób na pijanych kierowców. Policjanci korzystają z korków jakie tworzą się przed przejazdami kolejowymi i masowo sprawdzają trzeźwość kierujących. W czasie przejazdu jednego pociągu policjant kontroluje kilku kierowców stosując uproszczoną procedurę - nie sprawdza prawa jazdy ani dowodu rejestracyjnego.