RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Babia Góra: Turyści się odnaleźli

Publikacja: Niedziela, 28 stycznia (15:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Goprowcy odnaleźli dwóch turystów z Warszawy, którzy zaginęli w rejonie Babiej Góry. Mężczyźni spędzili noc w namiocie na górskim stoku, a dziś w czasie śnieżnej zadymki zgubili drogę. Turyści cali i zdrowi trafili do schroniska na Markowych Szczawinach.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: