RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Autostrady pod lupą ministra transportu

Publikacja: Poniedziałek, 2 października (19:29) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ministerstwo Transportu zamierza renegocjować umowy z koncesjonariuszami płatnych autostrad – zapowiedział szef resortu Jerzy Polaczek. Minister odniósł się do jeszcze nieoficjalnego raportu NIK-u, z którego wynika, że umowy dotyczące budowy i eksploatacji płatnych odcinków autostrad A-2 i A-4 są niekorzystne dla Skarbu Państwa.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: