RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Autobus wjechał w pieszych

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Autobus linii 155 wjechał w grupę pieszych przechodzących przez skrzyżowanie w centrum Warszawy. Jedna osoba trafiła do szpitala. Do wypadku doszło ok. godz. 16 na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej.

Policja wyjaśnia co było przyczyną wypadku i kto zawinił. W tej chwili na skrzyżowaniu nie ma już utrudnień.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: