RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ateny mówią „nie” gapowiczom

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Władze stolicy Grecji wypowiedziały wojnę gapowiczom jeżdżącym komunikacją miejską. Za dwa tygodnie w Atenach zaczną obowiązywać zaostrzone kary za podróż bez biletu. Za przejazd na gapę trzeba będzie zapłacić 60-krotną wartość biletu.

Kontrolerom władze przekazały opis typowego gapowicza - to mężczyzna w wieku około 40 lat, zwykle jeżdżący wczesnym rankiem lub późnym popołudniem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: