RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Atak zimy w stolicy

Publikacja: Środa, 25 marca (07:08) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nawet kilkunastocentymetrowa warstwa białego puchu przykryła stołeczne ulice. Całe Mazowsze nie może pochwalić się wiosną. Jak się jeździ po Warszawie?

Fatalnie - mówią kierowcy. Ciągle pada śnieg. Drogi są śliskie i ośnieżone. Temperatura spadła poniżej zera, a na termometrze –3 stopnie. Kierowcy po stołecznych ulicach poruszają się z bardzo powoli i ostrożnie. Od rana ulice stolicy odśnieżają pługi, ale tylko w tych najważniejszych punktach.

Przy takich warunkach konieczne jest zachowanie wyjątkowej ostrożności. Kierowców ostrzega także policja – fatalne warunki na panują na mazowieckich drogach. Tylko dziś nad ranem doszło do kilku stłuczek.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: