RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Arnold Schwarzenegger zagra w "Terminatorze 6"

Czwartek, 21 września (16:34)

Arnold Schwarzenegger powróci na ekrany kin. Aktor zagra w "Terminatorze 6".


Do obsady wróci także Linda Hamilton w roli Sary Connor. Nowego Terminatora wyreżyseruje Tim Miller. James Cameron ograniczy swój wpływ do roli producenta i scenarzysty. 

Film ma być pierwszą częścią nowej trylogii.


Źródło: Cover Video/x-news

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: