RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Arnold Schwarzenegger opuścił szpital po operacji serca

Sobota, 7 kwietnia (06:24)

Były gwiazdor filmów akcji i były gubernator Kalifornii, 70-letni obecnie Arnold Schwarzenegger, opuścił szpital Cedar-Sinai Medical Center w Los Angeles. Kilka dni temu przeszedł operację wymiany sztucznej zastawki serca.

Rzecznik Schwarzeneggera Daniel Ketchell oświadczył, że jest on już w domu, a jego stan zdrowia jest "doskonały".

Schwarzenegger poddał się 29 marca operacji wymiany sztucznej zastawki serca, którą wszczepiono mu w 1997 r. Aktor cierpiał na wrodzoną wadę serca.

Sławę i status gwiazdora przyniosły mu filmy akcji, w których grał niemal niezniszczalnego androida - "Terminatora".

(j.) 

Źródło: PAP

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: