Areszt dla pijanego kierowcy z Orzesza
Publikacja: Poniedziałek, 26 czerwca (12:32)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Jeszcze dziś do sądu trafi wniosek o aresztowanie 33-letniego mieszkańca Orzesza na Śląsku, który w sobotę wieczorem w Rybniku, prowadząc samochód po pijanemu, potrącił na chodniku dwie kobiety z 3-miesięcznym dzieckiem, po czym uciekł z miejsca wypadku.
Chłopczyk w ciężkim stanie trafił do szpitala, jego matka i babcia odniosły lżejsze obrażenia. Sprawca wypadku przyznał się do winy.
Jego samochód został zajęty przez prokuraturę i nie zostanie wydany podejrzanemu. Prokuratura wniesie do sądu o orzeczenie przepadku pojazdu.