Złego licho nie weźmie - śmieje się trener Niemczyk.
Lekarze z Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego AM w Białymstoku stwierdzili po raz kolejny brak komórek rakowych w organizmie trenera. W terminologii medycznej oznacza to, że nastąpiła remisja (wycofanie) choroby. Andrzej Niemczyk nadal będzie musiał poddawać się okresowym kontrolom, ale już jako zwyczajny, zdrowy człowiek.