Policja zatrzymała 23-latka, gdyż podejrzewała go o handel narkotykami. Funkcjonariusze znaleźli przy nim jedynie kilka działek marihuany, jednak podczas przeszukania mieszkania policja znalazła ponad kilogram amfetaminy. Narkotyk ukryty był w plastikowych woreczkach, które umieszczono w paczkach kawy.
Podczas przeszukania zarekwirowano również przedmioty służące do ważenia, porcjowania oraz pakowania narkotyków.