RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Amerykańska moda na recykling

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Amerykanie inwestują w rzeczy z odzysku. Z recyklingu uzyskuje się nie tylko papier, czy butelki na napoje, ale nawet wymyślne torebki. Takie produkty, warte nawet dwieście dolarów, czyli około sześćset złotych, można znaleźć w ofercie jednej z amerykańskich firm.

Firma do tej pory zajmowała się między innymi sprzedażą kieliszków do wina czy szklanek do piwa wytwarzanych z przednich szyb starych samochodów. Ostatnio rozszerzyła asortyment i zaczęła produkować także portmonetki, portfele, aktówki czy paski. Damska torebka może powstać z metalu, starych filtrów czy opon. Jedynym minusem produktów jest ich kolor - wszystkie są czarne. Ale i tak cieszą się ogromną popularnością.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: