RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Alpy: Zginęła polska turystka

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

23-letnia Polka zginęła wczoraj w szwajcarskich Alpach, podczas schodzenia ze szczytu Matterhorn - poinformowała szwajcarska policja. Wszczęto już śledztwo w tej sprawie.

Do wypadku doszło na wysokości 3 tysięcy 400 metrów. Kobieta spadła w 150-metrową przepaść. Zmarła mimo natychmiastowej reanimacji przez towarzyszy wspinaczki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: