RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Alkoholowa libacja w budce dróżnika

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzech kolejarzy piło alkohol w budce dróżnika w miejscowości Czarne w Pomorskiem. Byli tak pijani, że nie kontrolowali szlabanów. Naoczni świadkowie widzieli jak przez kilka godzin szlabany podnoszą się i opadają, bez względu na to czy pociąg jedzie czy też nie.

Policję zawiadomił kierowca, który przejeżdżał obok budki dróżnika. Kolejarze zostali zatrzymani, teraz dochodzą do siebie w izbie wytrzeźwień. 48-letni dróżnik miał 2 promile w wydychanym powietrzu. Nastawniczy i inny pracownik kolei promil alkoholu. Zostaną przesłuchani, kiedy dojdą do siebie. Grozi im do 5 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: