RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Albańczyk przez 22 lata trzymał córki na łańcuchu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Makabryczna historia w Albanii. 70-letni Albańczyk przez 22 lata trzymał swoje dwie córki na łańcuchu. We wtorek powiedział w albańskiej telewizji News24, że obie są chore psychicznie i agresywne, więc tylko w ten sposób mógł się nimi zająć.

Córki - jedna ma obecnie 38 lat, druga 47 - nie miały nawet łóżka do spania. Albańskie media informują, że gdy więzienie kobiet przez ojca wyszło na jaw, obie umieszczono w zakładzie psychiatrycznym. Nie wiadomo natomiast, czy organy ścigania wystąpią przeciwko mężczyźnie.

Niedawno w Albanii ujawniony został podobny przypadek. 26-letniego mężczyznę znaleziono w psiej budzie, przykutego łańcuchem. Rodzice twierdzili, że ich syn jest chory psychicznie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Albania

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: