RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Alarm bombowy w szpitalu w Stalowej Woli

Publikacja: Piątek, 22 maja (10:29) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwadzieścia osób zostało ewakuowanych z oddziału położniczego w szpitalu w Stalowej Woli po informacjach o podłożeniu w placówce bomby. Mamy z niemowlakami przeniesiono do innej, niezagrożonej części szpitala. Trzydziestu pracowników - aż do sprawdzenia przez pirotechiników sal i korytarzy - musi pozostać poza budynkiem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: