Wcześniej Ahmadineżad wezwał amerykańskiego przywódcę do publicznej debaty w telewizji. Chodzi oczywiście o kontrowersje wokół irańskiego programu zbrojeniowego.
Ahmadineżad zaprasza Busha do debaty
Po raz kolejny irański prezydent Mahmud Ahmadineżad wystosował do George’a Busha zaproszenie do debaty. Tym razem proponuje mu, by spotkali się na forum ONZ w Nowym Jorku.