RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ahmadineżad zaprasza Busha do debaty

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po raz kolejny irański prezydent Mahmud Ahmadineżad wystosował do George’a Busha zaproszenie do debaty. Tym razem proponuje mu, by spotkali się na forum ONZ w Nowym Jorku.

Wcześniej Ahmadineżad wezwał amerykańskiego przywódcę do publicznej debaty w telewizji. Chodzi oczywiście o kontrowersje wokół irańskiego programu zbrojeniowego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: