RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Afera podsłuchowa. Kelnerzy dostali 100 tysięcy za taśmy

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prokuratorzy twierdzą, że kelnerzy podsłuchujący ministrów, szefa NBP i biznesmenów dostali za nagrania łącznie ponad 100 tys. zł – pisze piątkowa „Rzeczpospolita”. Podsłuchanych miało być kilkadziesiąt osób.

Kwota przekazana kelnerom za taśmy miała znaleźć się według "Rzeczpospolitej" w treści zarzutów postawionych Łukaszowi N., Konradowi L. oraz biznesmenowi Markowi Falencie. Ten ostatni będzie gościem piątkowego Kontrwywiadu RMF FM.

Falenta usłyszał zarzuty nielegalnego nagrywania i udostępniania materiałów. Do winy się nie przyznaje. W piątek, dwie minuty po ósmej, porozmawia z nim Konrad Piasecki. Zapraszamy na ekskluzywną rozmowę!

W piątkowej "Rzeczpospolitej" także:

- Inżyniera z Polski zaraz przyjmę

- Kasa na in vitro po uważaniu

- Spełniają się marzenia Majdanu

Rzeczpospolita

Źródło:  
Dalsza część artykułu pod materiałem video: