RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Adamek obronił tytuł mistrza świata WBC

Publikacja: Niedziela, 8 października (05:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tomasz Adamek po raz drugi w karierze obronił tytuł bokserskiego mistrza świata organizacji WBC w wadze półciężkiej.

W Chicago pokonał na punkty Australijczyka Paula Briggsa. Wcześniej mniej szczęścia miał Maciej Zegan, który przegrał na punkty z Amerykaninem Natem Cambellem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: