RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

9 kilogramów amfetaminy w samochodzie dilera

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Centralne Biuro Śledcze zatrzymało w Płocku dilera narkotykowego. W jego samochodzie funkcjonariusze znaleźli 9 kilogramów amfetaminy. Narkotyki miały trafić na czarny rynek w Warszawie.

29-letni dealer to członek jednej z mazowieckich grup przestępczych. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: