RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

3,5-letnie dziecko spłonęło w samochodzie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

3,5-letnia dziewczynka spłonęła w fordzie mondeo, który zapalił się na prywatnej posesji w Przygradowie w województwie świętokrzyskim. Według wstępnych ustaleń, dziecko bawiło w samochodzie. Jego rodzice są w szoku. Dotychczas nie można ich było przesłuchać.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: