RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

30 martwych świń porzuconych w lesie

Publikacja: Czwartek, 18 maja (15:17) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

30 martwych świń odkryto w lesie we wsi Stanisławów tuż przy granicy województw: łódzkiego i świętokrzyskiego. Zwierzęta zostały prawdopodobnie porzucone przez właściciela.

Nad miejscowością – jak donosi nasz reporter - unosi się straszliwy fetor. Na miejscu są weterynarze, którzy sprawdzają dlaczego zwierzęta padły. Policja szuka właściciela.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: