RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

3 tysiące Ślązaków bez prądu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Bytom, Ruda Śląska, Zabrze – mieszkańcy tych śląskich miast nie mają prądu. Jak donosi reporter RMF, doszło tam do ponad stu awarii. Przyczyną jest spadający z dachów śnieg, który zrywa linie energetyczne.

Sytuacja jest tym trudniejsza, że energetycy mają problem z dotarciem na miejsce. Na chodnikach bowiem zalegają śnieżne zaspy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: