3-latek zmarł na sepsę
Trzyletni chłopiec zmarł na sepsę w szpitalu dziecięcym w Lublinie - dowiaduje się RMF FM. Antybiotyk profilaktycznie podano dwóm braciom i rodzicom malca.
Trzyletni chłopiec zmarł na sepsę w szpitalu dziecięcym w Lublinie - dowiaduje się RMF FM. Antybiotyk profilaktycznie podano dwóm braciom i rodzicom malca.