Zarzut zgwałcenia dwóch dziewczynek, oraz próba gwałtu na trzeciej. O takie czyny podejrzany jest 29-latek zatrzymany przez małopolską policję. Funkcjonariusze podejrzewają, że ofiarami pedofila mogło paść nawet kilkanaścioro dzieci z okolic Krakowa i Wieliczki. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany.

Jak ustaliłem, w czasie przeszukania w domu 29-latka policjanci znaleźli ponad 300 filmów DVD, na których obok zatrzymanego są małe dziewczynki. Wprawdzie większość nagrań to powtarzające się obrazy, ale na części pojawiają się różne postaci. Stąd też przypuszczenia, że ofiar pedofila mogło być więcej.

Molestowane dziewczynki miały po 10, 11 lat. Niektóre z nich zostały uprowadzone. Mężczyzna przez kilka godzin więził je w domu, molestował, a wszystko nagrywał. Filmy zamieszczał później w Internecie. Dziewczynkom groził, że jeżeli opowiedzą komuś o tym, co im zrobił, stanie im się krzywda.

Mężczyznę udało się zatrzymać dopiero, gdy jedna z dziewczynek opowiedziała o wszystkim swoim rodzicom. Ci powiadomili policję.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna grasował w okolicach Krakowa i Wieliczki przez kilka ostatnich lat.