RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

2,5 promila lekarki na dyżurze

Publikacja: Piątek, 8 grudnia (11:08) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 2,5 promila miała lekarka z przychodni w Dąbrowie Górniczej. Kompletnie pijana pani doktor zdążyła przyjąć 10 pacjentów. To właśnie jeden z nich powiadomił policjantów.

Kobieta w tej chwili trzeźwieje w domu. Może się więc zdarzyć, że dzisiaj nie będzie w stanie składać wyjaśnień i jej przesłuchanie trzeba będzie przełożyć na jutro.

W tej chwili policjanci zabezpieczają i przeglądają dokumentację dziesięciu pacjentów, których pani doktor zdążyła przyjąć. Trzeba będzie sprawdzić czy nie popełniła błędów w diagnozowaniu chorych i czy przepisała im właściwe leki, które nie zagrażają ich zdrowiu i życiu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: